BEPANTHEN CARE MAST 100g

249,00 Kč
S DPH
Počet
 Je skladem (5 ks)

 • Maximální bezpečnost nákupu Maximální bezpečnost nákupu
 • Garance doručení zboží včas Garance doručení zboží včas
 • Našim cílem je vaše spokojenost Našim cílem je vaše spokojenost

Jemná pečující mast s dexpanthenolem je doslova jako stvořená pro citlivou dětskou pokožku, zejména v oblasti plenek. Vlivem dráždivého působení moči, stolice, vlhka, tepla a nedostatečného přístupu vzduchu často dochází k nepříjemným a bolestivým opruzeninám. Dětská pokožka je výrazně tenčí, a proto je citlivější a zranitelnější. Mast ji ochrání před podrážděním a vysoušením. Nabídne vítané zklidnění a pečující dotek. Je vhodná pro každodenní použití, při každé výměně plenky. Je ideální i pro citlivou pokožku, včetně předčasně narozených dětí. Speciální ošetření si zaslouží také bradavky namáhané kojením. Mast můžete bez obav použít po každém kojení. Stejně tak ji neváhejte nanést i na další suchá a rozpraskaná místa vašeho těla. Výsledkem je pružná, hydratovaná a zregenerovaná pokožka.

CO JE BEPANTHEN® CARE MAST?

Bepanthen® Care Mast je jemná mast s dexpanthenolem určená pro péči o pokožku v plenkové oblasti . Byla speciálně vyvinuta pro ochranu jemné dětské pokožky. Chrání před příčinami vzniku opruzenin. Bepanthen® Care Mast můžete používat již od narození při každé výměně plenky. Dětská pokožka je citlivá a zranitelnější, proto potřebuje každodenní péči a šetrnou ochranu masti bez zinku, parfemace, konzervantů, dezinfekčních látek, barviv a jiných dráždidel. Absence dezinfekčních látek, konzervantů, parfemace a zinku je zárukou, že Bepanthen® Care Mast  je možno používat již od narození dítěte a užívání při každém přebalování zvyšuje ochranu pokožky před opruzeninami a vysoušením. Jemně také pečuje o pokožku náchylnou k podráždění a chrání ji před vysoušením. Bepanthen® Care Mast je tak jemná, že ji můžete používat při každé výměně plenky. je vhodná k péči o citlivou pokožku i předčasně narozených dětí.

JAK BEPANTHEN® CARE MAST PŮSOBÍ?

Bepanthen® Care Mast pečuje dvojím způsobem.

 • Bepanthen® Care Mast chrání.
  Je klinicky prokázáno, že Bepanthen® Care Mast vytváří transparentní prodyšnou vrstvu, která pomáhá chránit pokožku Vašeho dítěte před třením a podrážděním, které může vest ke vzniku opruzenin. Pro ochranu pokožky zadečku Vašeho dítěte před zarudnutím používejte Bepanthen® Care Mast při každé výměně plenky.
 • Bepanthen® Care Mast pečuje.
  Bepanthen® Care Mast obsahuje dexpanthenol, který přispívá k obnově přirozené ochranné bariery citlivé pokožky a udržuje ji jemnou a hydratovanou. Masťový zaklad (voda v oleji) zachovává pokožku Vašeho dítěte přirozeně jemnou a vláčnou. Vytváří optimální podmínky pro její regeneraci bez vysoušení a pečuje o její zdraví a hydrataci.

JAK MAM BEPANTHEN® CARE MAST SPRÁVNĚ POUŽÍVAT?

Na čistý a suchý zadeček i jeho okolí naneste tenkou vrstvu ochranné masti při každém přebaleni. Na celý zadeček děťátka stačí množství velikosti hrášku. Mast se dobře vstřebává a nezanechává na pokožce bílý film.

CO ZPŮSOBUJE ZARUDNUTÍ DĚTSKÉHO ZADEČKU?

Pokožka dětského zadečku je mnohem tenčí než u dospělých, má menší tukovou vrstvu a vyšší pH. Je ve dne i v noci uzavřena do málo prodyšné plenky, proto nemůže zcela volně dýchat. Pod plenkou je teplo, vlhko a zadeček je vystaven působení moči a enzymů ze stolice.

BEPANTHEN® CARE MAST VYTVÁŘÍ BARIÉRU PROTI TĚMTO ŠKODLIVÝM

vlivům, a tím pomáhá chránit pokožku před příčinami opruzenin.

JAK ZARUDNUTÍ DĚTSKÉHO ZADEČKU PŘEDCHÁZET?

Zarudnutí zadečku je pro miminko nepříjemné, proto věnujte péči o něj velkou pozornost. Důležité je pravidelné přebalovaní, pečlivá hygiena, mytí zadečku a jeho okolí čistou vodou, důkladné osušení dané oblasti a následné použití Bepanthen® Care Masti při každém přebalení. Při nesprávné péči je dětský zadeček náchylný ke vzniku opruzenin. 

JAK JEŠTĚ LZE BEPANTHEN® CARE MAST POUŽÍVAT?

Bepanthen® Care Mast je vhodná i pro dospělé k péči o suchou pokožku náchylnou k podráždění.

Víte že....

 • Pokožka novorozence je o 1/2 tenčí než dospělá, a proto je důležité ji každodenně správně ošetřovat masti bez zinku, parfemace, konzervantů, dezinfekčních látek, barviv a jiných dráždidel
 • Zarudnutí zadečku postihuje 20-50% malých dětí
 • Nekojené děti mají agresivnější stolici a jejich zadeček je více náchylný k zarudnutí
 • Zarudnutí zadečku je bolestivé, a proto může změnit i chovaní dítěte (je neklidné, pláče)

TIPY PRO VÁS

 • Pro kojící maminky:
  Bepanthen® Care Mast pečuje o kojením namáhané bradavky. Používejte po každém kojení.
 • K péči o celou rodinu:
  Bepanthen® Care Mast podporuje regeneraci suché a namáhané pokožky. Udržuje pokožku pružnou a hydratovanou. Používejte dle potřeby několikrát denně na sucha místa.

INGREDIENTS (SLOŽENÍ):

Aqua (water), Lanolin,Paraffinum liquidum, Petrolatum, Panthenol (dexpanthenol), Prunus amygdalus dulcis oil, Cera alba, Cetyl alcohol, Stearyl alcohol, Ozokerite, Glyceryl oleate, Lanolin alcohol

Uchovávejte při teplotě do 25° C.

GP Grenzach Produktions GmbH
Emil-Barell-Str.7
D-79639 Grenzach-Wyhlen
Germany

5 ks