BABY CHARM SUPER DRY FLEX VEL.5 JUNIOR, 11-25 KG, 34 KS

229,00 Kč
S DPH

Baby Charm vyrobené z ECF celulózy jsou nejlepším řešením z pohledu šetrnosti k životnímu prostředí a kvality. Plenky jsou bez chlóru (nebělené), bez parfému - riziko, které vyvolává u miminek alergické reakce, tudíž zadeček Vašeho miminka je v maximálním komfortu. Plenky mají savé jádro, jsou tenké, prodyšné, mají pružné pásky a atraktivní zvířátkový design, který potěší nejen děti, ale i rodiče. Krásné barevné provedení se zvířátky upoutá pozornost Vašich dětí.

Počet
 Je skladem (5 ks)

  • Maximální bezpečnost nákupu Maximální bezpečnost nákupu
  • Garance doručení zboží včas Garance doručení zboží včas
  • Našim cílem je vaše spokojenost Našim cílem je vaše spokojenost

Poopeys premium comfort jsou plenky na velmi kvalitní úrovni. 

Tyto plenky jsou vyrobeny pro Německý a Rakouský trh, musí tedy splňovat tu nejlepší kvalitu.

Jsou to moderní pleny, které jsou vyrobeny ekologickým výrobním procesem a jsou podrobeny přísným zkouškám a kontrolám.

1.) Pleny Poopeys jsou ideální pro den i noc. Poskytují dítěti pohodlí, jelikož jsou měkké, neomezují pohyb a rodiče si je velmi chválí. Také jsou bez zápachu.
2.) Absorpční složky Ultra Dry zajišťují okamžité zachycení a udržení vlhkosti mimo dětskou pokožku. Díky tomu pleny Poopeys zajišťují pohodlí dítěte i při aktivním pohybu. Jsou opravdu mimořádně savé. 
3.) Pasky Super Flexi vám umožňují rychlé upevnění pleny a opakovaně je povolit a upevnit 
4.) Speciálně navržený tvar Super Comfort System zaručí maximální přizpůsobení pleny tvaru těla a zadečku vašeho dítěte.

- Při výrobě plenek není používán chlor u žádného z materiálů. Plenky tedy nejsou bělené
- Plenky Poopeys jsou vyráběné a kompletované na území Evropské unie, nikoli v Číně nebo jiné zemi mimo EU a platí tak striktní zákaz používání ftalátů coby změkčovadel plastů u výrobků pro děti. V plenkách je tedy nenajdete a riziko absorbování těchto látek z plenek je tak nulové.
- PVC se u výroby plenek již delší dobu nepoužívá z důvodů možného obsahu ftalátů
- Latex není v plence obsažen, neboť je zde riziko alergické reakce. Nicméně se jedná o čistě přírodní látku, se kterou se setkáme u mnoha dalších produktů jako dudlíky, kondomy, rukavice apod.
- Plenky Poopeys jsou sice i v barevných verzích, nicméně k barvení textilie je použito pouze potravinářské barvivo. U některých plenek, které jsou výrazně barevné může být použito i chemické barvivo pro jejich stálost a pestrost motivu.

5 ks

Mohlo by vás také zajímat